Diving Maniacs THE ULTIMATE DIVE EXPERIENCESP_EAN
SPECJALIZACJA SSI:  nurkowanie na mieszankach nitroxowych ENRICHED AIR NITROX

Nurkowanie na nitroxie daje dużo więcej możliwości niż na zwykłym powietrzu. Nurkowanie na mieszance wzbogaconej w tlen zwiększa twoje limity bezdekompreyjne oraz zmniejsza przerwę powierzchniową. Oznacza to, że możesz spędzić pod wodą dużo więcej czasu, a co za tym idzie dłużej nurkować, oglądać, fascynować się pięknem podwodnego świata.

Co potrzebujesz, aby rozpocząć kurs?
Wiek minimum 10 lat 
Wymagany certyfikat SSI Open Water Diver, Open Water Diver Junior lub stopień równorzędny innej organizacji

Czego nauczysz się na kursie? Na kursie nauczysz się bezpiecznego planowania, organizacji oraz wykonania nurkowania na nitroxie. Nauczysz się jak odczytywać nitroxowe tabele dekompresyjne i jak ustawić komputer na właściwą mieszaninę. Nauczysz się także jak obliczać i dostosowywać gaz do danej głębokości. Kurs pomoże Ci także zrozumieć różnice między nurkowaniem na powietrzu, a mieszaninami wzbogaconymi w tlen.  
Jak długo trwa kurs? Kurs to zajęcia teoretyczne oraz opcjonalne nurkowanie na wodach otwartych, które zazwyczaj trwają nie dłużej niż weekend. Każdy uczestnik kursu będzie miał odpowiednią ilość czasu aby nabyć wszystkie umiejętności. Czas trwania kursu jest zależny od kursanta ,ale zazwyczaj trwa dwa dni.  
Co jest Ci potrzebne aby rozpocząć?
Materiały szkoleniowe - otrzymasz w naszym Centrum Nurkowym, w wersji elektronicznej, będziesz mógł się z nimi zapoznać przez swój smartphone lub laptop czy komputer.
Cały sprzęt na czas kursu otrzymasz od nas .
Jedyne co jest potrzebne z Twojej strony to chęć wzięcia udziału w kursie.  
Co po kursie?
Kurs Enriched Air Nitrox da Ci potrzebną wiedzę i umiejętności wykorzystywane podczas nurkowania na nitroxie. Dzięki przeprowadzonym zajęciom nauczysz się jak dobrze i bezpiecznie nurkować na mieszaninach wzbogaconych o tlen.
Ukończenie specjalizacji otwiera Ci możliwość nurkowania na nitroxie bez nadzoru Dive Profesional SSI oraz przybliża Cię do zdobycia stopnia Advanced Diver SSI ,a także prowadzi do zdobycia stopnia Master Diver.


W ramach kursu -       wykłady teoretyczne -       zajęcia praktyczne  -       materiały  -       certyfikat  -       wypożyczenie brakujących elementów sprzętu po za maska ,fajką i płetwami 

Masz pytania to pisz alex@divingmaniacs.pl lub dzwoń +48 515 494 474
Odwiedź Nas osobiście (ul. Słowackiego 8a Chełmno )  Centrum Nurkowe Diving Maniacs – chętnie odpowiemy na Wasze pytania oraz przedstawimy wszystkie szczegóły dotyczące programu .