Diving Maniacs THE ULTIMATE DIVE EXPERIENCE

598-11


SPECJALIZACJA SSI: Nurkowanie głębokie DEEP DIVING
Specjalizacja pozwalająca na nurkowanie do głębokości 40 metrów.  Chcesz spróbować Twoich sił troszkę głębiej? Jesteś opływany, opanowany i świadomy swojego zachowania pod wodą? Myślisz, że fajnie będzie poekplorować dno troszkę głębiej? W takim razie Zapraszamy Cię na kurs Deep Diving.
 
Co potrzebujesz, aby rozpocząć kurs?
·      Wiek minimum 15 lat 
·      Wymagany certyfikat SSI Open Water Diver, Open Water Diver Junior lub stopień równorzędny innej organizacji
 
Czego nauczysz się na kursie?
Specjalizacja Deep Diving jest wymagająca i wymaga pełnego zaangażowania kursanta. Z racji sporej głębokości musisz nauczyć się zasad i planowania nurkowania głębokiego. Nauczymy Cię jak należy się przygotować do takiego nurkowania. Pokażemy Ci jak planować i przestrzegać zasad takich nurkowań. Zapoznasz się także jak i czy wolno wykonywać nurkowania powtórzeniowe.
 
Jak długo trwa kurs
Kurs nurkowanie wrakowe to wykład oraz trzy nurkowania na wrakach. Każdy adept kursu uzyskuje certyfikat po prawidłowo wykonanych wszystkich ćwiczeniach. Każdy uczestnik kursu będzie miał odpowiednią ilość czasu aby nabyć wszystkie umiejętności. Czas trwania kursu jest zależny od kursanta ,ale zazwyczaj trwa dwa dni.
 
Co jest Ci potrzebne aby rozpocząć?
·      Materiały szkoleniowe - otrzymasz w naszym Centrum Nurkowym, w wersji elektronicznej, będziesz mógł się z nimi zapoznać przez swój smartphone lub laptop czy komputer.
·      Cały sprzęt na czas kursu otrzymasz od nas .
Jedyne co jest potrzebne z Twojej strony to chęć wzięcia udziału w kursie.
 
Co po kursie?
Kurs nurkowania głębokiego da Ci potrzebną wiedzę i umiejętności wykorzystywane podczas nurkowani a do głębokości 40 metrów używając powietrza jako czynnika oddechowego. 
Ukończenie specjalizacji otwiera Ci możliwość nurkowania do 40 metrów bez nadzoru Dive Profesional SSI oraz przybliża Cię do zdobycia stopnia Advanced Diver SSI ,a także prowadzi do zdobycia stopnia Master Diver

W ramach kursu:
-       wykłady teoretyczne
-       zajęcia praktyczne 
-       materiały 
-       certyfikat 
-       wypożyczenie brakujących elementów sprzętu po za maska ,fajką i płetwami 

Masz pytania to pisz alex@divingmaniacs.pl lub dzwoń +48 515 494 474 Odwiedź Nas osobiście (ul. Słowackiego 8a Chełmno )  Centrum Nurkowe Diving Maniacs – chętnie odpowiemy na Wasze pytania oraz przedstawimy wszystkie szczegóły dotyczące programu .