Diving Maniacs THE ULTIMATE DIVE EXPERIENCE


598-10

SPECJALIZACJA SSI : Nurkowanie nocne i ograniczonej widoczności

 
Dlaczego warto zanurkować w nocy?
 
Podwodny świat zmienia się wraz z nastaniem nocy. Tylko podczas nocnego nurkowania możesz zobaczyć niektóre podwodne organizmy.   Dzięki kursowi nurkowania nocnegoi w ograniczonej widocznościbędziesz mógł cieszyć się bezpiecznym odkrywaniem  podwodnegoświat  w nocy.
 
Co potrzebujesz, aby rozpocząć kurs?
 
 Wiek minimum10 lat
 
Wymagany certyfikat SSI Open Water Diver, Open Water Diver Junior lub stopień równorzędny innej organizacji
 
 
Czego nauczysz się na kursie?
 
Celem kursu specjalistycznego  - „Nurkowanie Nocne i w ograniczonej widoczności ” jest zapoznanie kursantów z umiejętnościami, wiedzą, planowaniem i  organizacją nurkowań nocnych. Dodatkowe procedury bezpieczeństwa na nurkowaniach nocnych mają zupełnie inny charakter niż nurkowań dziennych. W trakcie kursu zapoznasz się ze sprzętem który jest niezbędny do nurkowań w nocy ,a także przedstawimy Ci sprzęt który znacząco podnosi bezpieczeństwo nurkowań nocnych. 
 
Jak długo trwa kurs?
            
Kurs nurkowania nocnego i w ograniczonej widoczności to minimum dwa nurkowania i wykład.  Nurkowania musza odbyć się od zachodu do wschodu słońca w wodach otwartych. Każdy adept kursu specjalistycznego „Nurkowanie nocne i w ograniczonej widoczności” uzyskuje certyfikat po prawidłowo wykonanych wszystkich ćwiczeniach na wodach otwartych. Każdy uczestnik kursu będzie miał odpowiednią ilość czasu aby nabyć wszystkie umiejętności. Czas trwania kursu jest zależny od kursanta,ale zazwyczaj trwa dwa dni (lub dwa wieczory J)
 
Co jest Ci potrzebne aby rozpocząć?
 
Materiały szkoleniowe - otrzymasz w naszym Centrum Nurkowym, w wersji elektronicznej , będziesz mógł się z nimi zapoznać przez swój smartfone lub laptop czy komputer.
Cały sprzęt na czas kursu otrzymasz od nas .
Jedyne co jest potrzebne z Twojej strony to chęć wzięcia udziału w kursie. 
 
Co  po kursie nurkowana w nocy?
            
Ukończenie specjalizacji nocnej otwiera Ci możliwość nurkowania w nocy bez nadzoru Dive Profesional SSI oraz przybliża Cię do  zdobycia stopnia Advanced Diver SSI ,a także prowadzi do zdobycia stopnia MASTER DIVER SSI..
Masz pytania to pisz alex@divingmaniacs.pl lub dzwoń +48 515 494 474 Odwiedź Nas osobiście (ul. Słowackiego 8a Chełmno )  Centrum Nurkowe Diving Maniacs – chętnie odpowiemy na Wasze pytania oraz przedstawimy wszystkie szczegóły dotyczące programu .