Diving Maniacs THE ULTIMATE DIVE EXPERIENCE


598-9

SPECJALIZACJA SSI : Podwodna Nawigacja UNDERWATER NAVIGATION

Zastanawiałeś/aś się kiedyś jak określić kierunek pod wodą? Czy jest to możliwe? Jak trafić w to samo miejsce, będąc pod wodą? Czy da się dotrzeć w to samo miejsce, które widzieliśmy podczas poprzedniego nurkowania i bardzo się spodobało?
Decydując się na kurs z nawigacji podwodnej nauczysz się tego wszystkiego i poznasz techniki nawigacji zarówno naturalnej jak i z wykorzystaniem urządzeń pomiarowych. 
Pod wodą dobrze jest wiedzieć gdzie się jest, jak daleko, a przede wszystkim jak bezpiecznie wrócić z miejsca,  gdzie rozpoczynaliśmy nurkowanie.
 
Co potrzebujesz, aby rozpocząć kurs?
·      Wiek minimum 10 lat 
·      Wymagany certyfikat SSI Open Water Diver, Open Water Diver Junior lub stopień równorzędny innej organizacji
 
Czego nauczysz się na kursie?
Kurs nawigacja podwodna pozwoli Ci nauczyć się jak korzystać z przyrządów pomiarowych, wyznaczających kierunek pod wodą. Nauczysz się także znajdować drogą do celu i z powrotem z miejsca, z którego zaczynałeś/aś. Dzięki naszej kadrze nauczysz się także bezpiecznie poruszać się pod wodą, jak znajdować miejsca i rzeczy znając tylko azymut i mając na dłoni kompas. Nie straszne będzie Ci pokazanie znajomym miejsca, na które natrafiłeś i bardzo CI się spodobało. Teraz już dokładnie będziesz wiedział gdzie się ono znajduje pod wodą.
 
Jak długo trwa kurs
Kurs nawigacji podwodnej to wykład i przynajmniej dwa nurkowania w wodach otwartych.
Każdy adept kursu uzyskuje certyfikat po prawidłowo wykonanych wszystkich ćwiczeniach na wodach otwartych. Każdy uczestnik kursu będzie miał odpowiednią ilość czasu aby nabyć wszystkie umiejętności. Czas trwania kursu jest zależny od kursanta ,ale zazwyczaj trwa dwa dni
Co jest Ci potrzebne aby rozpocząć?
·      Materiały szkoleniowe - otrzymasz w naszym Centrum Nurkowym, w wersji elektronicznej, będziesz mógł się z nimi zapoznać przez swój smartfone lub laptop czy komputer.
·      Cały sprzęt na czas kursu otrzymasz od nas .
Jedyne co jest potrzebne z Twojej strony to chęć wzięcia udziału w kursie.
 
Co po kursie nawigacji?
Ukończenie specjalizacji nocnej otwiera Ci możliwość lokalizowania siebie i innych rzeczy w wodzie, poruszania się po wyznaczonych przez ciebie „ścieżkach” oraz bezpiecznego powrotu do miejsca rozpoczęcia nurkowania.  Ukończenie kursu, przybliża Cię także do zdobycia stopnia Advanced Diver SSI ,a także prowadzi do zdobycia stopnia MASTER DIVER SSI.

W ramach kursu:
-       wykłady teoretyczne
-       zajęcia praktyczne 
-       materiały 
-       certyfikat 
-       wypożyczenie brakujących elementów sprzętu po za maska ,fajką i płetwami 
Masz pytania to pisz alex@divingmaniacs.pl lub dzwoń +48 515 494 474 Odwiedź Nas osobiście (ul. Słowackiego 8a Chełmno )  Centrum Nurkowe Diving Maniacs – chętnie odpowiemy na Wasze pytania oraz przedstawimy wszystkie szczegóły dotyczące programu .