Diving Maniacs THE ULTIMATE DIVE EXPERIENCE

598-8


SPECJALIZACJA SSI : Suchy skafander DRY SUIT DIVING

Uwielbiasz nurkować ale… po pewnym czasie jest Ci zimno. Schodząc pod termoklinę też po pewnym czasie robi się nieprzyjemnie. No i sezon kończy się zbyt szybko. Nic straconego! Kończąc u nas kurs na suchy skafander sezon będzie trwał cały rok, a nurkowania w zimnej wodzie będzie znacznie dłuższe i przyjemniejsze.
 
Co potrzebujesz, aby rozpocząć kurs?
·      Wiek minimum 12 lat 
·      Wymagany certyfikat SSI Open Water Diver, Open Water Diver Junior lub stopień równorzędny innej organizacji
 
Czego nauczysz się na kursie?
Nurkowanie w suchym skafandrze jest bardzo przyjemne i komfortowe, jednakże trzeba się go nauczyć. Na kursie przedstawione zostaną zagadnienia związanie z obsługą, rodzajem, serwisem i przechowywaniem suchych skafandrów. Nauczysz się także jak poprawnie korzystać ze skafandra, jakie są techniki nurkowania i procedury. W trakcie kursu przedstawione zostaną także zagadnienia związane z ryzykiem i problemami. Kurs ten jest idealny dla osób, które chcą nurkować dużo w polskich wodach, nie ograniczając się jedynie do ciepłego sezonu.
 
Jak długo trwa kurs
Kurs suchy skafander to wykład, nurkowanie na basenie oraz przynajmniej dwa nurkowania w wodach otwartych.
Każdy adept kursu uzyskuje certyfikat po prawidłowo wykonanych wszystkich ćwiczeniach. Każdy uczestnik kursu będzie miał odpowiednią ilość czasu aby nabyć wszystkie umiejętności. Czas trwania kursu jest zależny od kursanta ,ale zazwyczaj trwa dwa dni
 
Co jest Ci potrzebne aby rozpocząć?
·      Materiały szkoleniowe - otrzymasz w naszym Centrum Nurkowym, w wersji elektronicznej, będziesz mógł się z nimi zapoznać przez swój smartphone lub laptop czy komputer.
·      Cały sprzęt na czas kursu otrzymasz od nas .
Jedyne co jest potrzebne z Twojej strony to chęć wzięcia udziału w kursie.
 
Co po kursie?
Ukończenie specjalizacji na suchy skafander pozwala na komfortowe nurkowanie w zimnych wodach. Pozwala także na dłuższe i przyjemniejsze dobywanie podwodnego świata przez 4 pory roku. Ukończenie kursu, przybliża Cię także do zdobycia stopnia Advanced Diver SSI ,a także prowadzi do zdobycia stopnia MASTER DIVER SSI.

W ramach kursu:
-       wykłady teoretyczne
-       zajęcia praktyczne 
-       materiały 
-       certyfikat 
-       wypożyczenie brakujących elementów sprzętu po za maska ,fajką i płetwami 
Masz pytania to pisz alex@divingmaniacs.pl lub dzwoń +48 515 494 474 Odwiedź Nas osobiście (ul. Słowackiego 8a Chełmno )  Centrum Nurkowe Diving Maniacs – chętnie odpowiemy na Wasze pytania oraz przedstawimy wszystkie szczegóły dotyczące programu .