Diving Maniacs THE ULTIMATE DIVE EXPERIENCEboat-diving-ssi-specialty-boat-dive-vinkeveen

SPECJALIZACJA SSI : Nurkowanie z łodzi BOAT DIVING

Nurkując z łodzi możesz dotrzeć do wielu ciekawych miejsc, które bardzo często mogą być niedostępne z lądu. Wiele wypraw nurkowych, przygód i odkrywania podwodnego świata możliwe będzie tylko wtedy, gdy razem ze swoimi znajomymi wejdziecie na pokład i po płyniecie ku dalekim, niedostępnym normalnie zakątkom podwodnego świata.Co potrzebujesz, aby rozpocząć kurs?

· Wiek minimum10 lat

· Wymagany certyfikat SSI Open Water Diver, Open Water Diver Junior lub stopień równorzędny innej organizacji

· Ukończony kurs pierwszej pomocy i reanimacji w ciągu ostatnich 24 miesięcyCzego nauczysz się na kursie?

Celem kursu „Nurkowanie z Łodzi jest” jest zapoznanie kursantów z zasadami nurkowania z łodzi. Podczas kursu przedstawiony zostanie szereg zagadnień, które stosowane są podczas nurkowania z łodzi. Poruszone zostaną takie tematy jak:

· Wybieranie łodzi nurkowej

· Przygotowanie się do podróży na łodzi

· Podróż łodzią

· Nurkowanie z łodzi

· Zakończenie podróży łodziąKurs ten nie tylko uczy samego nurkowania. Pozwala poznać i nauczyć się życia i przebywania na łodzi. Pozwala także zrozumieć panujące na jednostce pływającej prawa i obowiązki załogi i pasażerów.Jak długo trwa kurs?

Kurs suchy skafander to wykład oraz dwa nurkowania z łodzi.Co jest Ci potrzebne aby rozpocząć?

· Materiały szkoleniowe - otrzymasz w naszym Centrum Nurkowym, w wersji elektronicznej, będziesz mógł się z nimi zapoznać przez swój smartphone lub laptop czy komputer.

· Cały sprzęt na czas kursu otrzymasz od nas .

Jedyne co jest potrzebne z Twojej strony to chęć wzięcia udziału w kursie.Co po kursie nurkowania z łodzi?

Ukończenie specjalizacji nocnej otwiera Ci możliwość nurkowania łodzi bez nadzoru Dive Profesional SSI oraz przybliża Cię do zdobycia stopnia Advanced Diver SSI ,a także prowadzi do zdobycia stopnia MASTER DIVER SSI..W ramach kursu:

- wykłady teoretyczne

- zajęcia praktyczne

- materiały

- certyfikat

- wypożyczenie brakujących elementów sprzętu po za maska ,fajką i płetwamiMasz pytania to pisz alex@divingmaniacs.pl lub dzwoń +48 515 494 474 Odwiedź Nas osobiście (ul. Słowackiego 8a Chełmno )  Centrum Nurkowe Diving Maniacs – chętnie odpowiemy na Wasze pytania oraz przedstawimy wszystkie szczegóły dotyczące programu .