Diving Maniacs THE ULTIMATE DIVE EXPERIENCE

598-13

SPECJALIZACJA SSI : Fotografii Podwodnej i video filmowania

Nurkując widzisz wiele ciekawych zwierząt i roślin pod wodą. Z pewnością wiele osób chciałoby się podzielić tym co widzą ze swoimi znajomymi , którzy jeszcze nie nurkuję. Najprostszym sposobem jest rozpocząć kurs fotografii i videofilomwania pod wodą.Co potrzebujesz, aby rozpocząć kurs?

· Wiek minimum10 lat

· Wymagany certyfikat SSI Open Water Diver, Open Water Diver Junior lub stopień równorzędny innej organizacjiCzego nauczysz się na kursie?

Celem kursu „Fotografia podwodna i video filmowanie” jest zapoznanie Cię z zasadami obsługi sprzętu do fotografii podwodnej lub sprzętu video. Podczas kursu poruszone zostaną takie tematy jak:

· Zasady obsługi sprzętu (czyszczenie składanie)

· Przygotowanie się do fotografii

· Kadrowanie

· Oświetlenie podczas fotografii

· EkspozycjaKurs ten nie tylko uczy jak obsługiwać sprzęt aby nie został zalany ,ale także uczy jak robić „dobre zdjęcia” pod woda , jak oświetlić lub doświetlić fotografowany przedmiot.Jak długo trwa kurs?

Kurs fotografii podwodnej zazwyczaj trwa jeden dzień razem z warsztatami na basenie.Co jest Ci potrzebne aby rozpocząć?

· Materiały szkoleniowe - otrzymasz w naszym Centrum Nurkowym, w wersji elektronicznej, będziesz mógł się z nimi zapoznać przez swój smartphone lub laptop czy komputer.

· Cały sprzęt na czas kursu otrzymasz od nas .

· Sprzęt do fotografii podwodnej jeżeli nie masz swojego otrzymasz od nas

Jedyne co jest potrzebne z Twojej strony to chęć wzięcia udziału w kursie.Co po kursie nurkowania z łodzi?

Ukończenie specjalizacji FOTOGRAFIA I VIDEOFILMOWANIE pomaga w w drodze do robienia dobrych zdjęć i filmów, które będą najlepszą pamiątka po każdym nurkowaniu. otwiera Ci możliwość zdobycia stopnia Advanced Diver SSI ,a także prowadzi do zdobycia stopnia MASTER DIVER SSI..

W ramach kursu:

- wykłady teoretyczne

- zajęcia praktyczne

- materiały

- certyfikat

- wypożyczenie brakujących elementów sprzętu po za maska ,fajką i płetwamiMasz pytania to pisz alex@divingmaniacs.pl lub dzwoń +48 515 494 474 Odwiedź Nas osobiście (ul. Słowackiego 8a Chełmno )  Centrum Nurkowe Diving Maniacs – chętnie odpowiemy na Wasze pytania oraz przedstawimy wszystkie szczegóły dotyczące programu .