Diving Maniacs THE ULTIMATE DIVE EXPERIENCE

images-2

SPECJALIZACJA SSI: Specjalista Sprzętowy - EQUIPMENT TECHNIQUES

Chcesz się nauczyć jak lepiej dbać no swój sprzęt? Na kursie pokażemy Ci jak prawidłowo przechowywać, konserwować i naprawiać. Jest to specjalizacja SSI, dzięki której nauczysz się wielu nowych ciekawych zagadnień nie wchodząc do wody. Jest to bardzo istotny kurs, dzięki któremu zapobiegniesz niepotrzebnemu zniszczeniu swojego sprzętu.

Co potrzebujesz, aby rozpocząć kurs?

· Wiek minimum 10 lat

· Wymagany certyfikat SSI Open Water Diver, Open Water Diver Junior lub stopień równorzędny innej organizacjiCzego nauczysz się na kursie?

Na kursie wyspecjalizowana kadra pomoże Ci nauczyć się jak poprawnie dbać o swój sprzęt. Właściwa konserwacja i transport jest bardzo ważna w przygotowywaniu się do nurkowania.Jak długo trwa kurs?

Kurs to zajęcia teoretyczne, które zazwyczaj trwają nie dłużej niż weekend. Każdy uczestnik kursu będzie miał odpowiednią ilość czasu aby nabyć wszystkie umiejętności. Czas trwania kursu jest zależny od kursanta ,ale zazwyczaj trwa dwa dni.Co jest Ci potrzebne aby rozpocząć?

· Materiały szkoleniowe - otrzymasz w naszym Centrum Nurkowym, w wersji elektronicznej, będziesz mógł się z nimi zapoznać przez swój smartphone lub laptop czy komputer.

· Dobrze gdybyś przyniósł swój sprzęt i nauczył się personalnie jak o niego dbać. W innym przypadku sprzęt dostaniesz od nas.

Jedyne co jest potrzebne z Twojej strony to chęć wzięcia udziału w kursie.Co po kursie?

Kończąc kurs w naszym centrum, będziesz świadomy jak należy postępować ze sprzętem, by był ciągle w świetnej kondycji. Nauczysz się jak go konserwować i zabezpieczać.W ramach kursu:

- wykłady teoretyczne

- zajęcia praktyczne

- materiały

- certyfikat

Masz pytania to pisz alex@divingmaniacs.pl lub dzwoń +48 515 494 474 Odwiedź Nas osobiście (ul. Słowackiego 8a Chełmno )  Centrum Nurkowe Diving Maniacs – chętnie odpowiemy na Wasze pytania oraz przedstawimy wszystkie szczegóły dotyczące programu .