Diving Maniacs THE ULTIMATE DIVE EXPERIENCE

598-14

SPECJALIZACJA SSI: poszukiwanie i wydobywanie SEARCH & RECOVERY

Specjalizacja Search and Recovery zaznajomi Cię ze specjalnymi umiejętnościami i technikami wydobywania i poszukiwania przedmiotów znajdujących się pod wodą. Jeżeli zastanawiałeś się jak bezpiecznie wydobywać duże przedmioty z wody, jakim sprzętem się to robi oraz jak w tym wszystkim zachować zdrowy rozsądek i bezpieczeństwo, to ten kurs na pewno jest dla Ciebie.Co potrzebujesz, aby rozpocząć kurs?

· Wiek minimum 12 lat

· Wymagany certyfikat SSI Open Water Diver, Open Water Diver Junior lub stopień równorzędny innej organizacjiCzego nauczysz się na kursie?

W trakcie kursu nauczysz się w jakie są metody poszukiwań i wydobywania. Zajęcia teoretyczne oraz basenowe zaznajomią Cię z teorią oraz z wykorzystywaniem sprzętu do tego potrzebnym. Zajęcia na wodach otwartych nauczą Cię jak w warunkach nie basenowych wydobywać przedmioty z dna, z mułu, jak ich szukać i jak w tym wszystkim pamiętać o swoim bezpieczeństwie.Jak długo trwa kurs?

Kurs poszukiwanie i wydobywanie to wykład/pogadanka, przynajmniej jedno nurkowanie basenowe oraz nurkowania na wodach otwartych. Każdy adept kursu uzyskuje certyfikat po prawidłowo wykonanych wszystkich ćwiczeniach. Każdy uczestnik kursu będzie miał odpowiednią ilość czasu aby nabyć wszystkie umiejętności. Czas trwania kursu jest zależny od kursanta ,ale zazwyczaj trwa dwa dni.Co jest Ci potrzebne aby rozpocząć?

· Materiały szkoleniowe - otrzymasz w naszym Centrum Nurkowym, w wersji elektronicznej, będziesz mógł się z nimi zapoznać przez swój smartphone lub laptop czy komputer.

· Cały sprzęt na czas kursu otrzymasz od nas .

Jedyne co jest potrzebne z Twojej strony to chęć wzięcia udziału w kursie.Co po kursie?

Kurs Search and Recovey da Ci potrzebną wiedzę i umiejętności wykorzystywane podczas poszukiwań i wydobywania zatopionych przedmiotów. Dzięki przeprowadzonym ćwiczeniom nauczysz się posługiwać sprzętem, który będzie Ci niezbędny do poszukiwań

Ukończenie specjalizacji otwiera Ci możliwość poszukiwania i wydobywania zatopionych przedmiotów bez nadzoru Dive Profesional SSI oraz przybliża Cię do zdobycia stopnia Advanced Diver SSI ,a także prowadzi do zdobycia stopnia Master Diver.


W ramach kursu:

- wykłady teoretyczne

- zajęcia praktyczne

- materiały

- certyfikat

- wypożyczenie brakujących elementów sprzętu po za maska ,fajką i płetwami


Masz pytania to pisz alex@divingmaniacs.pl lub dzwoń +48 515 494 474 Odwiedź Nas osobiście (ul. Słowackiego 8a Chełmno )  Centrum Nurkowe Diving Maniacs – chętnie odpowiemy na Wasze pytania oraz przedstawimy wszystkie szczegóły dotyczące programu .