Diving Maniacs THE ULTIMATE DIVE EXPERIENCE


ssi-maldives-advanced-dventurer-tgi

ADVANCED ADVENTURER

Podczas tego programu masz możliwość doświadczyć pięciu różnych typów nurkowań w wodach otwartych, z pięciu różnych Programów Specjalności SSI, bez konieczności ukończenia tych programów w całości. Jeżeli nie wiesz jak podążyć dalej swoją nurkową ścieżką to masz idealne to program Advanced Adventurer jest idealnym rozwiązaniem. Na kursie możesz wybrać z wielu specjalizacji, których chcesz spróbować i zaspokoić swoją ciekawość.Co potrzebujesz, aby rozpocząć kurs?

· Wiek minimum 10 lat (12 jeżeli wykonywane będą nurkowania głębokie)

· Wymagany certyfikat SSI Open Water Diver, Open Water Diver Junior lub stopień równorzędny innej organizacjiCzego nauczysz się na kursie?

Na kursie Advanced Adventurer możesz doświadczyć 5 zupełnie różnych typów nurkowań/specjalizacji, które pokażą CI jaką ścieżką chcesz podążać i w którą stronę się dalej rozwijać. Jednocześnie jest to świetna zabawa.

Poniżej przedstawiamy wykaz typów nurkowań, z których możesz wybrać podczas kursu:

· Boat Diving

· Deep Diving

· Dry Suit Diver

· Enriched Air Nitrox

· Navigation Night/Limited Visibility

· Perfect Buoyancy

· Photo and Video

· Scooter/DPV

· Diving Search and Recovery

· Waves Tides and Currents

· Wreck DiverJak długo trwa kurs?

Kurs Advanced Adventurer składa się kilku części. Po pierwsze są to wykłady i teoria, która pozwoli Ci przybliżyć aspekty wybranych przez Ciebie nurkowań. Kolejnym krokiem jest nurkowanie na basenie i/lub wodach otwartych (max 5 nurkowań). Kurs można przeprowadzić w ciągu 3-5 dni.Co jest Ci potrzebne aby rozpocząć?

· Materiały szkoleniowe - otrzymasz w naszym Centrum Nurkowym, w wersji elektronicznej, będziesz mógł się z nimi zapoznać przez swój smartphone lub laptop czy komputer.

· Cały sprzęt na czas kursu otrzymasz od nas .

Jedyne co jest potrzebne z Twojej strony to chęć wzięcia udziału w kursie.Co po kursie?

Po kursie i przerobionych przez Ciebie typach nurkowań dowiesz się co tak naprawdę kręci Cię pod wodą i nad czym jeszcze musisz popracować. Zdobędziesz większe doświadczenie w różnych typach nurkowania. Po ukończeniue programu otrzymasz certyfikat SSI Advanced Adventurer, a nurkowania, które odbyłem zostaną przekazane na poczet dalszych specjalizacji, jeśli będziesz chciał je robić.

Ukończenie specjalizacji przybliża Cię do zdobycia stopnia Advanced Diver SSI ,a także prowadzi do zdobycia stopnia Master Diver.W ramach kursu:

- wykłady teoretyczne

- zajęcia praktyczne

- materiały

- certyfikat

- wypożyczenie brakujących elementów sprzętu po za maska ,fajką i płetwami