Diving Maniacs THE ULTIMATE DIVE EXPERIENCE

dg

PRZEWODNIK NURKOWY - DIVE GUIDE

Dive Guide to najwyższy stopień rekreacyjny (opcjonalnie profesjonalny). Po ukończeniu kursu będziesz mógł zanurzyć się na głębokość 40 metrów oraz prowadzić grupy młodszych, mniej doświadczonych kolegów.Co potrzebujesz, aby rozpocząć kurs?

· Minimalny wiek: 15 lat.

· Ukończone 18 lat, aby móc pracować jako posiadający aktywny status Dive Guide (dotyczy pakietu profesjonalnego.

· Posiadać ukończony program Advanced Adventurer lub wyższy lub posiadać równorzędną licencję wydaną przez uznaną agencję szkoleniową.

· Zalogowane przynajmniej 40 nurkowań w wodach otwartych o łącznej ilości godzin 25 lub więcej.

· Kandydat musi mieć ukończone kursy następujących specjalności lub udokumentować doświadczenie, pokazując minimum 5 nurkowań specjalistycznych w każdej z poniższych dziedzin:

o Nawigacja

o Nurkowanie nocne/ w ograniczonej widoczności

o Nurkowanie głębokieCzego nauczysz się na kursie?

Kurs Dive Guide to przede wszystkim nauka panowania nad sobą i grupą nurków, dla których będziesz przewodnikiem. W trakcie kursu nauczysz się jak planować nurkowanie dla grup, jak zarządzać nurkami oraz jak bezpiecznie i bezstresowo prowadzić grupę nurków. W trakcie kursu powiększysz swoje uprawnienia do nurkowania na głębokość 40 metrów bezpieczny sposób.Jak długo trwa kurs?

Kurs Dive Guide trwa od 35 do 45 godzin. Zajęcia podzielone zostały na część teoretyczną oraz część praktyczną w wodach otwartych i na basenie. Jest to długi i wymagający kurs, jednakże daje bardzo dużą wiedzę o prowadzeniu grup nurkowych oraz o własnym głębokim nurkowaniu.Co jest Ci potrzebne aby rozpocząć?

· Materiały szkoleniowe - otrzymasz w naszym Centrum Nurkowym, w wersji elektronicznej, będziesz mógł się z nimi zapoznać przez swój smartphone lub laptop czy komputer.

· Cały sprzęt na czas kursu otrzymasz od nas .

Jedyne co jest potrzebne z Twojej strony to chęć wzięcia udziału w kursie.

Co po kursie?

Dive Guide z licencją nieprofesjonalną mogą nurkować samodzielnie z grupą licencjonowanych nurków w celach niezarobkowych, w środowisku i do głębokości równorzędnej z warunkami szkolenia.

Certyfikat Dive Guide naje możliwość do nurkowania na maksymalną głębokość nieprzekraczającą 40 metrów.

W ramach kursu:
- wykłady teoretyczne

- zajęcia praktyczne

- materiały

- certyfikat